W przypadku instytucji, które kwalifikują się do zastosowania licencji dla organizacji niedochodowych, kierujemy klienta do odpowiedniego kanału sprzedaży. Oczywiście jeśli potrzebne jest wdrożenie tego oprogramowania, staramy się wspomóc klientów non-profit naszą wiedzą przy minimalnej odpłatności za naszą pracę.

081114_2034_Niewartoprz

O ile oczywiście Państwa organizacja czy instytucja ma do nich prawo.

Firmy obsługiwane przez BB SOFT nie przepłacają za licencje. Nasi klienci edukacyjni to nie tylko szkoły, ale także biblioteki, muzea, warsztaty terapeutyczne. Kupują u nas licencje na oprogramowanie w cenach dla edukacji, a na dodatek tak dobrane, by rachunek za oprogramowanie był jak najmniejszy. Tam, gdzie można zastosować licencje dla instytucji non-profit, nasi klienci są o tym informowani i kierowani do odpowiedniego kanału sprzedaży oprogramowania non-profit.

Posiadając autoryzację AER Microsoft, dysponujemy odpowiednią wiedzą, by zaproponować naszym klientom najtańsze rozwiązanie wykorzystujące licencje edukacyjne Microsoft.

081114_2034_Niewartoprz3

Szczególnie ciekawa i tania oferta (część planów zakupu w formie darowizny) dotyczy usług Office 365. Jako ewentualne przygotowanie do przyjęcia takiej darowizny może służyć nasz kurs — również całkowicie bezpłatny. Dotyczy on wprawdzie dostępnego dla osób prywatnych pakietu usług chmurowych Microsoft, jednak jest również dobrym opisem pewnej części usług dostępnych w bezpłatnych planach Office 365 dla organizacji niedochodowych.

Więcej na ten temat można się dowiedzieć w specjalnej informacji prasowej Microsoft na tematudostępniania Office 365 organizacjom non-profit.