Dzięki płytce montażowej do monitora komputer Intel NUC może być w kilka minut zintegrowany prawie z każdym monitorem lub telewizorem LED. Wystarczy, że monitor jest wyposażony w uchwyt VESA 75×75 lub 100×100 i uchwyt ten nie jest wykorzystany przez podstawę monitora. Na zdjęciu poniżej przedstawiono schemat montażu komputerów GIGABYTE BRIX bliźniaczo podobnych (także cenowo) do Intel NUC.

MontażNUCnaMonitor

Jak dotąd ceny komputerów All in One nie są zbyt konkurencyjne na rynku IT. Z tego powodu zastosowania komputerów All in One nie są ciągle zbyt powszechne mimo niekwestionowanej wygody ich użytkowania.

Pierwszą dobrą informacją dla naszych klientów są zamieszczone niżej ceny zestawów NUC + monitor — zdecydowanie niższe od markowych komputerów All in One, i to nawet w przypadku wyposażenia NUC-a w monitor dotykowy (ciągle droższy niż zwykły monitor).

Druga — jeszcze lepsza — informacja to super elastyczność takiego rozwiązania. Łącząc NUC-a z monitorem lub telewizorem mamy kolejne możliwości tworzenia rozwiązań dla multimediów w domu. NUC-a można przecież w każdej chwili zabrać i podłączyć do innego monitora lub telewizora, lub — w zależności od zastosowanego modelu — podłączyć kolejne monitory czy urządzenia multimedialne w sypialni, salonie, bibliotece, pokoju dzieci, nie pomijając oczywiście kuchni oraz warsztatu domowego majsterkowicza. Pamiętajmy, że dzięki Wi-Fi nie musimy w żadne z tych miejsc ciągnąć okablowania. Wystarczy mieć gniazdko z prądem 220 V.

AllInOne

NUC (Celeron) + 4 GB RAM + 120 GB SSD + klawiatura/mysz + Windows 8.1 + monitor 19″

​1800,00 PLN (brutto)


NUC (Celeron) + 4 GB RAM + 120 GB SSD + klawiatura/mysz + Windows 8.1 + monitor 19″ (dotyk)

2363,00 PLN (brutto)


I na koniec zestaw wcale jeszcze nie maksymalny, ale bogatszy od całej góry notebooków i komputerów stacjonarnych dla graczy. Komputer BRIX także w wymiarach 11 x 11 x 5 cm, wyposażony w dodatkowy dysk HDD:


BRIX   ( i7 )      +16 GB RAM + 120 GB SSD + 2 TB HDD+ klawiatura/mysz + Windows 8.1 + monitor 27″ (dotyk)

6500,00 PLN (brutto)


​​

Dopasowanie oferty do potrzeb klienta i uzgodnienie zamówienia — poprzez kontakt telefoniczny.

Więcej o zastosowaniach takich komputerów w domu

NUC-a można łatwo zastosować także w przemyśle