Promowany przez Intela standard 2 w 1 (Ultrabook o cechach zarówno tabletu, jak i notebooka) czy też dwa oddzielne urządzenia — tablet i dodatkowo notebook?

073014_0808_Cowychodzid1

Pewnie jest wśród nas wielu zastanawiających się, które z tych urządzeń w przyszłości kupić. Przy napiętych budżetach, gdy już dochodzi do decyzji, z reguły wygrywa urządzenie o najniższej cenie.

Jeśli decyzja jeszcze nie zapadła, proponuję popatrzeć na poniższą infografikę i chwilę pomyśleć nie tylko o cenach konkretnych urządzeń, ale także o tym, co z nimi będziemy musieli zrobić, żeby nam dobrze służyły, jak zadziałać, żeby w każdym z nich były wszystkie nasze aktualne i potrzebne nam na bieżąco dane i narzędzia do ich przetwarzania. Być może wtedy faktycznie dojdziemy do wniosku, że takie urządzenie 2w1 będzie łatwiejsze do przystosowania do naszych potrzeb, a wcale nie jest tak bardzo droższe od notebooka. A jeśli pomyślimy, że tablet też byłby dla nas dobrym urządzeniem, to cenę urządzenia 2w1 przestaniemy uważać za wygórowaną!

Urządzenia dwa w jednym proponowane przez BB SOFT